Ladytimer Ücretsiz Yumurtlama Takvimi

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20,9 MB
  • Version 4.3.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Vipos Apps
Kadınların doğurganlık dönemini takip eden Ladytimer uygulaması ücretsiz bir şekilde IOS cihazlara indiriliyor.

IOS mobil cihazınızı özel günleriniz içinde verimli bir hale getirebilirsiniz. Ladytimer mobil uygulamasını cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Her ay gerçekleşen regli döneminizi, hamile kalma süreçlerinizi takip ederek sizlere bildiren Ladytimer uygulamasından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. 

Ladytimer kullanıcıları uygulama üzerinden birbiri ile iletişime geçebilir ve sohbet odalarında özel sohbetler yapabilirler. Bilmedikleri ve öğrenmek istedikleri konusunda diğer kullanıcılara sunabilir. Telefonunuzu kaybettiğinizde de üzülmeyin Ladytimer uygulaması içerisinde yer alan bilgileriniz yeni telefonunuza senkronize edilir. Böylelikle hiç bir bilginizi kaybetmemiş olursunuz. Doktorunuz veya partnerinizle takviminizi paylaşmak kolaydır. Hangi veriyi paylaşmak istiyorsanız onu seçersiniz.

Bu uygulamanın regl tarihiniz geldiğinde, ne zaman hap alacağınıza da, ve diğer hatırlatmalarda bildirimler yayınlayacağı hatırlatma seçenekleri vardır. Ladytimer uygulaması kullanıcıysanız ve çocuk yapmaya karar verdiyseniz yumurtlama dönemlerinizi uygulama içerisinden takip edin ve işinizi şansa bırakmayın. Sizlere garanti bilgiler sunan Ladytimer mobil uygulaması anne olmanız konusunda faydalı bilgiler sunacaktır. Kullanımı da oldukça kolay olması sebebiyle uygulama sizlere her açıdan daha da yardımcı olacaktır. 

Ladytimer Ücretsiz Yumurtlama Takvimi indir
DİĞER SÜRÜMLER